LP: Jugu teška skupina sa Pro Reccom

Ostali sportovi - Ostalo 3. ruj 202114:47 > 14:51 0 komentara
Vjekoslav Kobešćak
G.Scala/Deepbluemedia/insidefoto

Vaterpolisti dubrovačkog Juga igrat će u skupini B nove sezone Lige prvaka zajedno sa aktualnim prvakom talijanskim Pro Reccom.

Osim Talijana, Dubrovčani će igrati i sa njemačkim klubovima Waspo 98 Hannover i Spandau 04 Berlin, pobjednikom Eurokupa Marseilleom, Steauom iz Bukurešta, te sa još dvije momčadi koje prođu tri kruga kvalifikacija. To je odlučeno u petak na ždrijebu u talijanskoj Ostiji.

Zagrebačka Mladost uključuje se u borbu za Ligu prvaka u drugoj rundi kvalifikacija, koja je na rasporedu od 8. do 10. listopada.

Skupinu A čine europski viceprvak Ferencvaroš, španjolska Barceloneta, grčki Olympiacos, Dinamo iz Tbilisija, dva srpska kluba Novi Beograd i Radnički iz Kragujevca, te dva kluba koja prođu kvalifikacije.

Natjecanje u grupnoj fazi počinje 26. listopada i trajat će do 15. lipnja sljedeće godine , a završni turnir (Final Eight) bit će održan u Beogradu od 30. lipnja do 2. srpnja, a siguran sudionik  bit će Novi Beograd koji je domaćin turnira.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!