Marseille iznenadio Jug

Vjekoslav Kobešćak
G.Scala/Deepbluemedia/insidefoto

Jug AO je u četvrtak upisao drugi poraz na turniru B skupine vaterpolske Lige prvaka, bolji od njega je s 15:13 (5:3, 4:4, 2:3, 4:3) bio Marseille.

Marseille je stekao prednost već u prvoj četvrtini koju je dobio sa 5:3, a Jug mu se približio na samo gol razlike u trećoj četvrtini koju je on dobio sa 3:2. No, u zadnjoj četvrtini koju Marseille dobija sa 4:3, odlučen je konačan rezultat.

Kod Juga najbolji je s tri pogotka bio Loren Fatović, dok su Javier Garca, Marko Žuvela i Paulo Obradović upisali po dva gola. Marseille su sa po tri gola predvodili Igor Kovačević, Ante Vukičević i Ugo Crousillat.

Nakon sedam odigranih utakmica Jug AO je drugi na ljestvici sa 15 bodova, tri manje od prvoplasiranog Pro Recca. Marseille je četvrti sa sedam bodova.