Preuzmite novu SK aplikaciju na našim stranicama!

sportklub

Dragi čitateljii, svjesni smo problema sa Android aplikacijom koji traju danima i vaše frustracije zato što ne možete čitati vijesti na našim stranicama.

Mi kao redakcija Sportkluba smo učinili sve što je u našoj moći da nova verzija aplikacije pronađe put do vas, pa smo vam tako kao privremeno riješenje pronašli mogućnost da ju dignete sa naše stranice.

Aplikaciju možete pronaći na ovom linku https://sportklub.com/uploads/Sportklub-2.0.2.apk a instalacija je izuzetno jednostavna:
– kada se preuzimanje završi provjerite “download” folder pomoću aplikacije “File Manager”, radi instaliranja tog APK fajla. Može se dogoditi da se preuzeti fajl može instalirati dodirom na obavijest na baru sa notifikacijama.
– instalacija će započeti čim potvrdite da ste suglasni sa uvjetima korištenja pritiskom na taster Install (instaliraj).

U slučaju da dobijete poruku da je potrebno omogućiti instalaciju aplikacija sa nepoznatnih izvora (eng. unknown sources) potrebno je da napravite sljedeće:
– idite u podešavanja telefona i pronađite Security and Privacy (sigurnost).
– pronađite stavku Unknown sources (Nepoznati izvori) i omogućite je.
– Potvrdite da ste suglasni s tim i na taj način ste omogućili instalaciju nepoznatih aplikacija na svoj android uređaj.

Nakon što ste preuzeli APK fajl i omogućili instalaciju sa nepoznatog izvora potrebno je preko fajl menadžera pronaći taj fajl i pokrenuti ga.

Od sada će vam se aplikacija sama ažurirati kada će objaviti nova verzija, pa tada se više ništa ne morati raditi preko Play Store.

Važna napomena je da se ovo ne odnosi na korisnike iOs aplikacije, s obzirom da ona radi bez problema cijelo vrijeme.

Još jednom, hvala vam na strpljenju i što ste uz nas.

Vaš Sport Klub.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!