Vraća se LP: Redsi na mjestu sreće, Milan bez Rebića

Champions League 19. lis 202114:18 > 14:20 0 komentara
GuliverImages

Vraća nam se Liga prvaka, pred nama su utakmice trećeg kola, a derbi se igra na Wandi Metropolitano.

Liverpool se vraća na mjesto sreće i stadion na kojem su 2019. uzeli europski naslov pobjedom 2:0 protiv Tottenhama.

No, u zadnjem nastupu na Wandi Metropolitano su izgubili i to baš protiv današnjeg protivnika – madridskog Atletica 1:0, u veljači 2020. Španjolski prvak kasnije ih na Anfieldu nakon produžetka pobjedom 3:2 izbacio iz Lige prvaka.

Dvoboj je to i za prvo mjesto u skupini jer Redsi nakon dva kola imaju šest bodova, a Atletico četiri.

Na nuli je nakon dva kola u toj skupini Milan, koji danas gostuje kod Porta. Rossoneri će u Portugalu morati bez Ante Rebića, koji još uvijek ima problema s gležnjem, pa se pridružio Theu Hernandezu, Mikeu Maignanu i Brahimu Diazu kao igračima koji će propustiti tu utakmicu.

U skupini A PSG će ugostiti RB Leipzig (Gvardiol), a iznenađenje natjecanja Club Brugge (Mitrović) čeka Manchester City.

Ajax i Borussia Dortmund (Pongračić) igraju derbi skupine C, a prve bodove tražit će Bešiktaš (Vida) i Sporting.

Šerif ima maksimalnih šest bodova, a čeka ga gostovanje kod Brozovićevog i Perišićevog Intera u Milanu. Šahtar je prošle sezone u Ligi prvaka dobio obje utakmice protiv Real Madrida (Modrić), a Kraljevski klub danas u Kijevu ima priliku za osvetu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!