'Nisam došao u teškom trenutku da bih sada odustao'

Denis Doyle/Getty Images

Santiago Solari nakon novog debakla Reala nije ponudio ostavku, već je poručio kako moraju nastaviti raditi te da će se Real vratiti još jači.

Nakon debakla Reala protiv Ajaxa (1:4) pred novinare je izašao i trener kraljeva Santiago Solari.

– Jako težak tjedan, žao nam je zbog naših navijača koji su bili sjajni i podržavali momčad u teškim trenucima. Napravili smo sve što mogli, ali nije bilo dovoljno. Ova momčad je osvojila tri posljednja europska naslova, danas je ispala. Tužan trenutak, no pokazatelj koliko je teško osvojiti Ligu prvaka – započeo je Solari pa se osvrnuo na neigranje Sergija Ramosa.

Povezano

– Naravno da nam je nedostajao naš kapetan.

Loša sezona?

– Sezona je teška, no na nama je da pokažemo srce i karakter u teškim trenucima. Laki trenuci su laki za sve, u ovakvim trenucima treba biti hrabar.

– Sigurno nisam došao u ovaj klub u teškom trenutku da bih sada odustao. Moramo nastaviti raditi jer mi smo Real Madrid, klub koji se uvijek vraća jači – zaključio je Solari.