Što bi bilo da igra stalno? Andreescu u velikom finalu

WTA 10. kol 201921:44 > 21:46
Vaughn Ridley/Getty Images

Kanadska tenisačica Bianca Andreescu izborila je plasman u finale Rogers Cupa pobjedom nad Amerikankom Sofijom Kenin.

Miljenica domaće publike je protiv Kenin slavila sa 6:4, 7:6 (7:5), poslije dva sata i 11 minuta igre.

Na taj način, 19-godišnja Kanađanka se plasirala u drugo finale u karijeri, a u prethodnom je slavila protiv Angelique Kerber iz Njemačke i osvojila titulu u Indian Wellsu. U borbi za drugi trofej njena protivnica će biti pobjednica susreta između Amerikanke Serene Williams i Marie Bouzkove iz Češke.

Andreescu je nakon osvajanja Indian Wellsa, odigrala samo dva turnira do Rogers Cupa. Mlada Kanađanka je imala velikih problema s ozljedama, ali ke to očito iza nje i većina teniskih stručnjaka se slaže da je ona sljedeća velika teniska zvijezda.

Rogers kup se igra za nagradni fond od 2.830.000 dolara i možete ga pratiti na kanalima Sportkluba.