'Ta Icardijeva gesta za Perišića je važnija od gola'

Serie A 15. tra 201910:24 > 10:24
Alessandro Sabattini/Getty Images

Na privrženost Maura Icardija klubu nije utjecala ni odluka uprave Intera da mu oduzme kapetansku vrpcu i ulogu prvog izvođača penala, tvrdi njegova supruga i agent Wanda Nara.

Icardi šest tjedana nije konkurirao za momčad Intera nakon što mu je oduzeta kapetanska vrpca. Službeno, Argentinac je bio ozlijeđen.

Nedavno se 26-godišnji nogometaš vratio u momčad, ali je sve iznenadila odluka da Ivan Perišić puca penal u nedjelju protiv Frosinonea.

– Inter je oduzeo Mauru kapetansku vrpcu, ulogu prvog izvođača penala, ali mu nisu mogli uzeti ljubav prema klubu rekla je Vanda.

– Očigledno je da je Perišić pitao Maura, koji je pozitivno odgovorio. Za mene je ta gesta važnija od gola. To je predivno. Baš kao i činjenica da mu je upravo Mauro prvi čestitao na golu. To, ipak, ne znači nužno da su oni prijatelji.

Inter ima 24 boda manje od vodećeg Juventusa i sedam od drugoplasiranog Napolija, dok četvrtoplasirani Milan za gradskim rivalom zaostaje 5 bodova.