Francuzi žele braniča Gorice: ‘Dva milijuna, haha, ne može’

Francuska 30. ožu 202115:00 0 komentara
Foto: HNK Gorica

HNK Gorica zahvaljujući dobrim rezultatima u posljednjih nekoliko sezone privlači sve više skauta iz jakih europskih liga na svoje utakmice.

Bilo je tako i u kup susretu protiv Hajduka, koji je Gorica pobijedila 3:0, a na kojem su skauti deseterostrukog francuskog prvaka St. Etiennea gledali defanzivca Krešimira Krizmanića.

“Saint-Etienne već radi na njegovom dovođenju. Predstavnici kluba kontaktirali su Goricu i nastavit će pratiti Krizmanića, koji ne bi trebao biti preskup. No Claude Puel morat će brzo reagirati jer mladog hrvatskog reprezentativca žele i neki bundesligaši”, piše Le 10 Sport pozivajući se na izvor s dobro upućenog portala Goal.

Što se tiče St. Etiennea, spremni su platiti oko dva milijuna eura, što Gorici trenutačno ne odgovara.

“Krizmanić sigurno nije na prodaju do ljeta 2022. godine. Dva milijuna? Ha ha. Za to mogu dobiti Doku ili Jovičića, neka si odaberu jednog. Krizmanić sad nije na prodaju, a kad bude, vjerojatno će biti prodan za veći iznos od Kristijana Lovrića, koji će svakako biti naš rekordni transfer”, komentirao je predsjednik kluba Nenad Črnko.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!