LP: Redsi sigurni u uzvratu, ništa od čuda za Barcu u Parizu

Champions League 10. ožu 202122:53 > 22:58
(Photo by David Balogh/Getty Images)

Dobili smo još dva putnika u četvrtfinale Lige prvaka, to su Liverpool i PSG.

Nakon što su jučer četvrtfinale osigurali Borussia Dortmund i Porto, njima će se pridružiti još Liverpool te PSG. Redsi su kao i u prvoj utakmici ponovno slavili protiv Leipziga 2:0, dok su u Parizu PSG i Barca odigrali 1:1

Za LIverpool su ponovno strijelcili bili Mohamed Salah i Sadio Mane, a pobjedu svojoj momčadi su donijeli golovima u 70. i 74. minuti.

PSG je na Parku prinčeva poveo u 31. minuti pogotkom Kyliana Mbappea iz kaznenog udarca, dok je za 1-1 pogodio Leo Messi u 37. minuti. Argentinac je u samoj završnici prvog poluvremena propustio iskoristiti jedanaesterac za vodstvo, kad je njegov udarac obranio Keylor Navas, najbolji igrač PSG-a u uzvratu.

Preostala četiri kluba, uz Borussiju Dortmund, Porto, Liverpool i PSG, koja će se 19. ožujka naći u ždrijebu četvrtfinala Lige prvaka doznat ćemo sljedećeg utorka (16.3.) i srijede (17.3).