Chelsea ostao bez dva napadača! Stanišić asistent

Champions League 20. lis 202123:01 > 23:03 0 komentara
Guliver Image

Chelsea je s 4:0 pobijedio Malmo u trećem kolu Lige prvaka, ali i ostao bez bez napadača.

Chelsea nije dopustio iznenađenje u skupini H u trećem kolu te je s 4:0 pobijedio Malmo. Već nakon 20-ak minuta imali su 2:0 golovima Christensena i Jorginha.

A onda loše vijesti za Tuchela jer je već prije kraja poluvremena morao zamijeniti Lukakua i Wernera zbog ozljeda. U nastavku Havertz i Jorginho su potvrdili uvjerljivu pobjedu.

Kovačić je ostao na klupi, Čolak je kod gostiju odigrao cijelu utakmicu.

U drugoj utakmici te skupine Juventus je golom Kuluševskog u 86. minuti slavio kod Zenita, kojeg je kao kapetan predvodio Dejan Lovren.

Stara dama je na vrhu skupine s devet bodova, Chelsea ima šest, Zenit tri, a Malmo je na nuli.

U skupini E Bayern je s 4:0 u Lisabonu razbio Benficu i to golovima u posljednjih 20-ak minuta (Sane 2, Everton-ag, Lewandowski). Stanišić je za goste igrao od 77. minute te je asistirao za gol Sanea u 85. minuti.

U ranijem terminu u toj skupini Barcelona je s 1:0 pobijedila Dinamo Kijev.

Bayern ima devet bodova, Benfica četiri, Barcelona tri, a Dinamo 1 bod.

Ivo Grbić sačuvao je mrežu u remiju Lillea i Seville 0:0 u skupini G. Rakitić je za goste igrao od 74. minute. Salzburg, koji predvodi skupinu sa sedam bodova, je u ranijem terminu s 3:1 pobijedio Wolfsburg. Sevilla ima tri boda, a Lille i Wolfsburg po dva.