Bundesliga 15. sij 202220:27 > 20:29 0 komentara

Nogometaši Bayer Leverkusena konačno su uspjeli svladati nekoga u Bundesligi. Slavili su u gostima protiv Borussije Monchengladbach 2:1.

U prvom poluvremenu nije bilo previše događanja, a onda je u drugih 45 minuta buknulo na obje strane. Leverkusen je u 50. minuti dobio penal koji nije realizirao Schick, ali minutu kasnije ipak su poveli preko Andricha.

Na 2:0 digao je Schick u 74. minuti, a počasni pogodak za domaći sastav zabio je Elvedi sedam minuta kasnije.

Leverkusen je mogao i do 3:1, ali u 80. minuti su promašili novi penal, ovog puta neprecizan je bio Demirbay.

Ovom pobjedom Apotekari su na trećem mjestu sa 32 boda, s čak 14 bodova zaostatka za Bayernom. Borussia Monchengladbach je 12. sa 22 boda.