Rebićev gol u demoliranju Stuttgarta

Bundesliga 2. stu 201822:33 > 22:36
Photo by Lars Baron/Bongarts/Getty Images)

Eintracht je lakoćom prošao gostovanje kod najgoreg Bundesligaša ove sezone, momčadi Stuttgarta rezultatom 3:0.

Eintracht se probio na treće mjesto u Bundesligi, a Ante Rebić postigao je svoj četvrti gol sezone na gostovanju u Stuttgartu koji polako postaje ponajveći kandidat za ispadanje u drugi rang natjecanja.

Haller je već nakon jedanaest minuta igre doveo Eintracht u vodstvo, a Rebić je na scenu stupio dvadeset minuta kasnije kada je glavom, neometan ispred gola domaćina iskoristio ubacivanje Jovića i poentirao. Konačnih 3:0 postavio je Muller u završnici utakmice. Rebić je iz igre izašao u 79. minuti.

Kod domaćina nije zaigrao Borna Sosa koji nije bio u konkurenciji za utakmicu zbog ozljede prepona.

Eintracht je zaradio 17 bodova ove sezone i trenutni plasman na trećoj poziciji s četiri boda manje od vodećeg Bayerna koji će u subotu igrati protiv Freiburga. Stuttgart je posljednji s tek pet osvojenih bodova.