Bayern je odlučan: Već se zna novi trener u Münchenu

Bundesliga 25. tra 202123:44 0 komentara
Alexander Hassenstein/Bongarts/Getty Images

Njemački stručnjak Hansi Flick nedavno je potvrdio da će na kraju sezone napustiti minhenski Bayern.

Flick nije u dobrim odnosima s Hasanom Salihamidžićem zbog čega je odlučio dići sidro.

Salihamidžić nije htio dopustiti Flicku da bude uključen u transfer politiku kluba što je bila kap koja je prelila čašu. Čelnici kluba dali su podršku bivšem BiH nogometašu što je itekako zasmetalo Flicku.

Nedavno je Flick javno otkrio da će na kraju sezone raskinuti ugovor s Bayernom, te da je već igračima priopćio da napušta klub.

Bavarci su, dakako, već krenuli u potragu za novim trenerom, a danas su njemački mediji objavili da je Salihamidžić već donio odluku tko će biti prvi čovjek na klupi Bayerna od naredne sezone.

Naime, danas je objavljeno da je Bayern kontaktirao Leipzig i da su poručili da žele dovesti Juliana Nagelsmanna za novog trenera. Nagelsmann radi odlične rezultate na klupi Leipziga i bit će mu teško odbiti poziv iz Munchena.

Iz Leipziga su ranije poručili da će Bayern morati platiti odštetu za Nagelsmanna u iznosu između 15 i 20 milijuna eura ukoliko žele da on bude novi trener. Prema nekim natpisima njemačkih medija, Bayern je već i ‘zakapario’ mladg stručnjaka i sve je riješeno.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!