NBA upozorio igrače: Ako hoćete gledati Super Bowl…

NBA 6. velj 202121:10 > 22:02
Mike Ehrmann/Getty Images

Vodstvo NBA privatnom porukom obavijestilo je igrače, trenere i osoblje svih 30 klubova o zabrani kolektivnih okupljanja u nedjelju, tijekom odlučujuće utakmice NFL prvenstva između Tampe Bay i Kansas Cityja, napisao je na Twitteru novinar Shams Charania.

Jedan od najinformiranijih NBA novinara navodi da se Super Bowl isključivo smije pratiti kod kuće sa članovima obitelji, a timovi koji su na putu mogu gledati u hotelu, u grupama od najviše četiri bliska prijatelja koji su negativno testirani na koronavirus.

Odlučujući dvoboj u NFL-u bit će održan u ponedjeljak u Tampi, uz prijenos na SK1 u 00:05, a prethodi mu specijalna uvodna emisija od 22:55 sati.

Zbog 55. Super Bowla NBA utakmice i ostala sportska natjecanja će se tradicionalno održati ranije tijekom dana.