Lakersi stvaraju mega momčad – stiže Mr. Triple-Double?!

Košarka 21. srp 202121:05 > 21:07 2 komentara
AP Photo/Darron Cummings

Tek što je završila NBA sezona, na površinu je isplivao jedan potencijalan trade koji bi dodatno zaoštrio odnose snaga diljem lige.

Naime, Lakersi traže treću zvijezdu koja bi komplimentirala LeBronu Jamesu i Anthonyju Davisu, a nije tajna kako će klub tražiti playmakera. Dennis Schröder nije zadovoljio, a nakon što je usred sezone odbio novi ugovor težak 78 milijuna dolara na četiri godine, čini se kako su njegovi dani u Los Angelesu odbrojeni.

No, njemački razigravač svejedno bi mogao dobiti novac ako će se realizirati predloženi trade s Washington Wizardsima. Naime, kako javlja NBA novinar Marc J. Spears, Lakersi i Wizardsi dogovorili su sign and trade sa Schröderom, s njim bi u Washington preselili Kyle Kuzma i mladi Talen Horton-Tucker.

MR. TRIPLE DOUBLE

Novi igrač Lakersa tada bi postao Russell Westbrook. Razlog zašto generalni menadžer Rob Pelinka nije zaključio posao jest Chris Paul. Naime, sjajni playmaker upravo je izgubio finale lige sa svojim Sunsima, a na ugovoru ima još godinu dana za 44 milijuna dolara. Prije nekoliko mjeseci navodno je sam Paul najavio kako će se odreći posljednje sezone sporazuma (player option) kako bi dobio novi trogodišnji ugovor za više novca.

Ovdje u priču uskaču Lakersi, odnosno LeBron James čiji je popularni CP3 veliki prijatelj. Lakersi bi također trebali dogovoriti sign and trade kako bi posao uspio.

No, obzirom na namjere, nikoga neće iznenaditi ako će iduće sezone LeBronu i Davisu društvo u petorci činiti Westbrook ili Paul.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Pridruži se raspravi ili pročitaj komentare