Jokić: Kakav sam u obrani? Nisam vrhunski, ali ni najgori

Košarka 29. tra 202112:34 0 komentara
Kim Klement-USA TODAY Sports

Košarkaš Denvera Nikola Jokić nije bio zadovoljan onim što je njegova momčad pokazala u poslednje dvije minute utakmice protiv New Orleans Pelicansa.

Nuggetsi su pobijedili Pelicanse 114:112, ali je u poslednje dvije minute bilo neizvjesno. Na kraju je trijumf Denvera osigurao Jokić, koji je u posljednjim sekundama blokirao šut Ziona Williamsona.

Bilo je užasno u posljednje dvije minute. Gubili smo loptu više puta, oni su lako postizali koševe. Nismo se sporazumjeli, komunikacija je bila loša… Kao da smo napadali jedni druge bez razloga. Najvažnije da smo pobijedili. Na kraju smo imali i malo sreće. Košarkaški bogovi uvijek nagrade one koji se trude“, rekao je Nikola.

Trener Mike Malone izjavio je da srpskog centra pomalo sustiže umor.

Normalno je da sam umoran u ovoj fazi natjecanja. Ako netko nije umoran u ovoj fazi, onda nešto nije u redu, onda je to super-čovjek“.

Jokić je akcijom u obrani donio pobjedu svom klubu, pa je novinare zanimalo kako bi on ocijenio svoju igru u obrani.

Mislim da sam negdje na sredini – nisam vrhunski, ali nisam ni najgori. Mogu zaustaviti neke igrače, trudim se biti bolji“.

Denver je četvrti na Zapadu sa učinkom 41-21.