Kobešćak za SK: Pro Recco je najkompletnija momčad svijeta

Ostali sportovi - Ostalo 2. ožu 202115:08 > 15:21 0 komentara
Vjekoslav Kobešćak
G.Scala/Deepbluemedia/insidefoto

Tko voli vaterpolo zna, tko se tek zaljubljuje, Sportklub u utorak 2. ožujka donosi pravi spektakl, vrhunsku poslasticu. Dubrovački Jug i najslavniji svjetski vaterpolo klub talijanski Pro Recco igrat će u 5. kolu Lige prvaka. Obje momčadi u dosadašnjem dijelu natjecanja imaju po četiri pobjede iz isto toliko odigranih utakmica.

Jug je u ponedjeljak slavio protiv Ortigije 8:6, Pro Recco je dobio Olympiacos 14:8.
– Imamo četiri pobjede u četiri utakmica, zadovoljni smo i neopterećeni ulazimo u ovaj veliki sraz. Uostalom, igramo još jednom u travnju. Pro Recco je za mene najbolja svjetska momčad, najbolje pokrivena na svim pozicijama. Dva bivša Jugaša – Bijač na golu i Dobud na centru, kojeg su odmarali za našu utakmicu su svjetske klase. Manić je za mene najbolji napadač na kugli zemaljskoj. Moć, snaga, povijesti, ali mi smo Jug, znamo igrati velike utakmice – rekao je trener Juga Vjekoslav Kobešćak uoči večerašnjeg sraza.

Dvoboj Jug i Pro Recco na rasporedu je u utorak 2. ožujka, a u 20:15 sati je izravan prijenos na Sportklubu 3.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!