Ćorić za SK najavio meč s Kyrgiosom

Miami 25. ožu 201916:03 > 16:06
sportklub

Borna Ćorić govorio je za Sport Klub o trenutnoj formi, promjeni u igri, kao i dvoboju osmine finala s Nickom Kyrgiosom.

Borna Ćorić pobijedio je Francuza Jeremyja Chardyja sa 6:7(2), 6:2, 6:3 te je izborio osminu finala mastersa u Miamiju.

Tamo ga čeka Australac Nick Kyrgios, tenisač od kojeg ne znamo što očekivati. Protekle noći tako smo svjedočili njegovom novom šou u meču s Dušanom Lajovićem.

– Odlično servira, odličan igrač, zavisi kakav mu je dan. Ne možete znati hoće li meč biti dobar, loš, sve to zavisi od njega – najavio je meč s Kyrgiosom za Sportklub Ćorić koji se osvrnuo i na svoju formu.

– S formom nisam zadovoljan, ali dobivam dosta mečeva, igrao sam polufinale Dubaija, u Indian Wellsu sam izgubio jedan težak meč, a evo tu sam u osmini finala.