Werner završava užasnu avanturu na Stamford Bridgeu

Nogomet 30. ožu 202216:46 0 komentara
Tess Derry

Njemački napadač u redovima Chelseaja Timo Werner navodno je na izlaznim vratima kluba.

Kako izvještava njemački medij Sport1, Werner je spreman ovo ljeto napustiti Chelsea, a ni klub se neće protiviti takvom razvoju situacije. Cijena koju traže za Wernera je oko 40 milijuna eura.

Nijemac se nije snašao otkako je došao na Stamford Bridge, Thomas Tuchel je zbog njegova lošeg učinka pred golom prednost dao Kaiju Havertzu i Romeluu Lukakuu. Problem bi za njega mogao biti što Chelsea trenutno ne smije prodavati igrače, no do ljetnog bi se prelaznog roka te sankcije mogle ukinuti ako klub promijeni vlasnika. Ugovorom je vezan za Chelsea do 2025. godine.

Ove sezone Werner je zabio sedam pogodaka i upisao četiri asistencije, no to je još uvijek puno manje od onog što se očekivalo.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!