Ten Hag je već prekrižio dvojicu na Old Traffordu

Nogomet 19. svi 202216:32 0 komentara
REUTERS/Craig Brough via Guliver Images

Novi menadžer Manchester Uniteda Erik ten Hag odlučio je kako mu u klubu nisu potrebna dva nogometaša.

Sjajni trener već je počeo s poslom. Dvojica defanzivaca Aaron Wan-Bissaka i Eric Bailly nisu u njegovim planovima za budućnost i njima je dopušteno da pregovaraju s drugim klubovima.

Obojica su ugovorima vezana s Unitedom. Međutim, nitko im neće praviti problem u odlasku ako ponuda dođe i to je dokaz da novi menadžer ne računa na njihove usluge.

Aaron Wan-Bissaka je u Manchester United stigao 2019. godine za 45 miliona funti iz Crystal Palacea. Međutim, utopio se u sivilo ostatka ekipe u prethodnim sezonama i nije pokazao previše.

Ovaj 24-godišnji desni bek je za Crvene vragove odigrao 126 utakmica i postigao je dva gola.

S druge strane Eric Bailly je 2016. godine plaćen 30 milijuna funti Villarrealu. Ozljede su ovog braniča često odvajale od terena i nikada nije pokazao što zaista može.

Tako je 28-godišnji nogometaš u šest godina nastupio samo 113 puta za United i postigao je jedan pogodak.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!