Talijani: Juve neće pratiti ponudu Intera za Perišića

Nogomet 25. svi 202212:17 > 12:17 0 komentara
Massimo Paolone/LaPresse via Guliver Images

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić nakon sastanka njegovih predstavnika s vodstvom Intera dobio je rok do petka da odluči hoće li ostati u tom talijanskom klubu ili će otići kao slobodan igrač.

Ako ne prihvati zadnju Interovu ponudu to je znak ostalim klubovima koji su zainteresirani za njega da će s njima pregovarati.

Corriere della Sera piše da ponuda iz Torina vjerojatno neće primamiti Perišića jer je manja od onoga što on traži od Intera, ali tvrdi da su engleski klubovi vrlo ozbiljni.

Prema pisanju talijanskih medija, Inter je povisio ponudu s 4,5 na pet milijuna po sezoni, a uz bonuse bi mogla narasti na šest. Prihvati li taj ugovor, Perišić bi ostao u Italiji do ljeta 2024. godine.

Juventusova je ponuda trebala biti u rangu stare Interove, ali talijanski mediji pišu da je Juve ne misli povećavati.

Za Perišića su od engleskih klubova zainteresirani Chelsea i Newcastle te čekaju Perišićevu odluku.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!