Milan odustao od Livakovića, dovodi francuskog vratara

Nogomet 23. tra 202121:39 0 komentara
AP Photo/Darko Bandic

Dok neuspješno traju pregovori Milana s Gianluigijem Donnarummom i njegovim agentom Minom Raiolom oko produljenja ugovora, Calciomercato javlja da Milan dogovara transfer s vratarom Lillea Mikeom Maignanom.

Donnarummi ugovor s Milanom istječe ovo ljeto, no nikako se ne može dogovoriti produljenje.

Milan mu nudi dvogodišnji ugovor po kojem bi zarađivao osam milijuna eura godišnje, ali Donnarumma želi igrati Ligu prvaka i potpisao bi na samo jednu godinu.

Ako vidi da s Milanom neće moći igrati u LP-u, onda bi mladi vratar promijenio sredinu, a upita sigurno ne bi nedostajalo. Za Milan je već nastupio 245 puta, iako ima samo 22 godine.

Milan stoga već razmišlja o kupovini novog vratara, a Calciomercato piše da je vratar Lillea Mike Maignan usmeno već prihvatio ponudu talijanskog kluba. Trenutno prvoplasirani klub francuskog prvenstva i Milan su u dobrim odnosima, što bi moglo olakšati pregovore oko dovođenja 25-godišnjeg Maignana, redovitog člana francuske reprezentacije.

Podsjetimo, prije nekoliko tjedana pojavile su se glasine kako bi talijanski velikan mogao dovesti Dinamovog Dominika Livakovića, ali od toga očito neće biti ništa.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!