Kjaer novi kapetan Milana?

Nogomet 14. lip 202118:39 0 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

Nemile scene događale su se na stadionu Parken u utakmici između Danske i Finske.

Naime, Christian Eriksen se u završnici prvog poluvremena samo srušio, a kasnije se ispostavilo da je doživio srčani udar. Prvi koji mu je dotrčao u pomoć bio je kapetan Danske Simon Kjaer koji mu je izvadio jezik da se ne uguši, tješio Eriksenovu djevojku, te je organizirao suigrače da stanu oko Eriksena kako kamere ne bi snimile grozne scene.

Takva hrabrost svidjela se navijačima Milana, gdje Kjaer igra, toliko da ga žele za novog kapetana Rossonera.

“Kapetan Kjaer”, piše na naslovnici La Gazzette dello Sport. “I klub i navijači to žele. Postoji društveni pokret da se Kjaera i službeno proglasi vođom”, piše u talijanskom sportskom listu koji također navodi da trener Pioli i stožer razmatraju opciju da ga se proglasi kapetanom.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!