Juventus napokon doveo pojačanje

Nogomet 19. kol 20218:21 > 8:21 0 komentara
David Klein/CSM via ZUMA Wire

Miran prijelazni rok je iza Juventusa koji je upravo kompletirao važan transfer pred početak nove sezone Serie A.

Manuel Locatelli, 23-godišnji talijanski reprezentativac i dosadašanji član ‘bratskog’ Sassuola, novi je igrač Juventusa. Obzirom na odnos dva kluba, Juventus je dogovorio posudbu na čak dvije godine nakon čega će platiti 38 milijuna eura.

Ovo je tek drugo ovoljetno pojačanje za Juventus koji je lani izgubio domaći naslov nakon godina dominacije talijanskog scenom. Ranije ovog tjedna kompletiran je transfer mladog Brazilca Kaija Jorgea iz Santosa za svega milijun i pol eura.

Juventus je također pretvorio posudbu Westona McKennijea u trajan transfer, Schalkeu su platili 20 milijuna eura.

Torinska momčad će predstojećeg vikenda otvoriti sezonu na gostovanju kod Udinesea.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!