Jurić prvi u redu za klupu talijanskog velikana

Serie A 3. ožu 202117:51 > 19:02 0 komentara
Ivan Jurić
Marco Rosi - SS Lazio/Getty Images

Najčitaniji talijanski sportski dnevnik Gazzetta dello Sport piše da je Ivan Jurić prvi kandidat za klupu Napolija

Talijanski mediji tvrde kako će Gennaro Gattuso napustiti klupu Napolija po isteku aktualne sezone, a među kandidatima za užarenu klupu napuljskog kluba navodno je i hrvatski trener Ivan Jurić.

Napoli ove sezone ne igra shodno očekivanjima predsjednika De Laurentisa. Trenutno su tek na 6. mjestu i u velikoj su borbi za prva četiri mjesta koja vode u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Claudio Villa/Getty Images

Verona koju vodi naš Ivan Jurić trenutno je na devetom mjestu Serie A što je zaista lijep uspjeh s obzirom na budžet koji ima taj klub.

Ono što se ističe, odličan je omjer protiv najboljih talijanskih klubova koji nerijetko ostaju ‘kratkih rukava’ protiv Jurićeve momčadi.

Pobijedili su Napoli, Atalantu, Lazio i Romu, dok su s Juventusom dva puta odigrali neriješeno.

Treba napomenuti da su uz Jurića kandidati za klupu bivši trener Maurizio Sarri te Rafa Benitez.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!