Čeka se samo jedno: Inter dovodi srpskog napadača

Bundesliga 10. lip 202114:18 > 14:19 0 komentara
REUTERS/Rafael Marchante

Filip Kostić je sve bliže prelasku iz Eintrachta u Inter, javlja njemački Sky Sport.

Kostić je dugogodišnja želja kluba iz Milana, a preko svog agenta je već dogovorio osobne uvjete koji se tiču plaće, bonusa, dužine ugovora i slično, ali se čeka jedna bitna stavka da bi se krenulo u realizaciju transfera, prodaja Achrafa Hakimija. Njegovom prodajom bi Nerazzurri stigli do novca kojim bi platiti srpskog napadača

Inter za Hakimija traži između 60 i 70 milijuna eura. Za sada ima nekoliko zainteresiranih klubova, prvenstveno iz Premier lige. Ukoliko ga uspiju prodati neće imati problema s kupnjom Kostića, za kojeg Eintracht traži oko 25 milijuna eura.

To i nije veliki novac za igrača koji je bio konstantan cijele sezone i zabilježio 17 asistencija uz četiri gola.

Sky piše da je Kostić želja novog trenera Simonea Inzaghija.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!