Perišićev potez posvađao Wandu Naru i Cassana

Serie A 25. velj 201912:44 > 12:48
Emilio Andreoli/Getty Images

Wanda je prozvala Perišića, na što joj je Cassano odgovorio da njezin suprug ima problema s igračima iz bivše Jugoslavije.

Fiorentina i Inter u nevjerojatnoj utakmici odigrali su 3:3 u 25. kolu Serie A.

Ivan Perišić zabio je gol iz jedanaesterca, no više je pozornosti privukao gestom kada je zaustavio slavlje suigrača Politana.

– U nogometu se događaju nepravde kao što je bio penal protiv Intera, kao što je Perišićeve ponašanje ili kao što je odluka da Mauro ostane kod kuće. Netko tko je davao sve od sebe za ovaj klub sada se prikazuje kao monstrum što nema veze s istinom – komentirala je Icardijeva supruga i agentica Wanda Nara nakon utakmice.

Njoj je odgovorio bivši napadač Intera Antonio Cassano.

– Kod Perišićeve geste nije bilo ništa loše. Mislim da Icardi generalno ima problem s igračima iz bivše Jugoslavije.

Cassano je istaknuo i kako su Interu potrebni Icardijevi golovi.

– Da su meni skinuli traku, i ja bih poludio. Ali ne trebaju ga držati van tima. Ni klub, ni Spalletti nisu ludi. Svjesni su problema koje imaju, ali trebaju raditi sve u interesu Intra. Kažem to kao ‘interista’. Ali prije toga, zbog sebe i svoje savjesti, Icardi mora riješiti neke probleme u svlačionici. Mora razgovarati s ljudima s kojima ima problem. Da se rukuju, pa da vide što i kako u lipnju.