Gojak napušta Dinamo, odlazi u Serie A!

Serie A 5. lis 202014:02 > 14:08
sportklub

BiH reprezentativac Amer Gojak napustit će redove Dinama te se pridružiti talijanskom prvoligašu Torinu

Nogometaš Dinama više neće biti stanovnik Zagreba, nova destinacija je Torino. BiH reprezentativac će do kraja sezone igrati na posudbi u Italiji, a onda će na kraju sezone i otkupiti njegov ugovor.

Prema pisanju Sportskih novosti, vodstvo kluba s Maksimira će njegovim odlaskom zaraditi šest milijuna eura. Tako je završena višemjesečna trakavica, ovog puta Gojak zasigurno odlazi.

Gojak je među redove Modrih došao prije šest godina iz sarajevskog Olimpika, a u Dianmu je osvojio pet naslova prvaka i tri Kupa.

Za Dinamo je odigrao 160 utakmica te je upisao učinak od 15 pogodaka i 20 asistencija.