Don Carlo o lošim trenerima u Milanu: 'Njih se pazite'

Serie A 2. svi 202022:01 > 22:05
Srdjan Stevanovic/Getty Images

Carlo Ancelotti goleme je uspjehe imao upravo vodeći Milan, a sad upozorava na najveću opasnost za trenutno stanje kluba

Bivši trener Milana Carlo Ancelotti komentirao je trenutnu situaciju oko klupe Rossonera.

Stefano Pioli trenutno je na klupi kluba sa San Sira, a sve se više govori o dolasku Ralfa Rangnicka tijekom ljeta.

Ancelotti je govorio o takvoj opciji i pružio je podršku svom nekadašnjem tima.

“Upoznao sam ga kada sam radio u Njemačkoj. Ne poznajem ga dovoljno, ali iz onog što sam čitao znam da je zaljubljenik u igru Sacchijevog Milana”,rekao je Ancelotti i dodao je:

“Ne znam metodologiju rada u Milanu, ali oni se ne trebaju plašiti stranih trenera već onih loših”, jasan je Ancelotti.

Vidjet ćemo hoće li Rangnick zaista doći na klupu Milana i tako krenuti u posao rekonstrukcije Milana.