Bivši igrač Dinama seli u redove Napolija!

Serie A 25. pro 201922:20 > 22:23
Marco Luzzani, Getty Images

Reprezentativac Kosova je u Veronu stigao u lipnju ove godine nakon što je od 2016. bio član zagrebačkog Dinama, uz jednu sezonu na posudbi u Lokomotivi.

Bivši igrač zagrebačkog Dinama Amir Rrahmani (25) na koncu ove sezone napustit će redove Verone i karijeru nastaviti u redovima talijanskog velikana Napolija.

Bivši branič hrvatskog prvaka bi na ljeto trebao zajedno sa suigračem Sofyanom Amrabatom preseliti iz Verone u Napoli u transferu vrijednom 30 milijuna eura, prenose talijanski mediji.

Rrahmani je ove sezone nastupio u svih 16 ligaških utakmica Verone i bio jedan od boljih igrača momčadi koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić.

Uz Rrahmanija u Napoli bi trebao preseliti i marokanski veznjak Amrabat koji se u Veroni nalazi na posudbi iz belgijskog Club Bruggea.