Roma u velikim problemima zbog ozljeda igrača

Serie A 1. lis 201915:04 > 15:10
Paolo Bruno, Getty Images Sport

Roma je jutros objavila da će Lorenzo Pellegrini biti van terena čak dva mjeseca zbog povrede, ali tu problemima nije kraj.

Pellegrini se ozlijedio na utakmici protiv Leccea koju je Roma dobila sa 1:0 golom Edina Džeke. Veznjak Rome je ozlijedio stopalo, te je jutros operiran i van terena će biti oko dva mjeseca.

No, tu problemima nije kraj za Romu koja se samo nekoliko sati kasnije ponovo oglasila na društvenim mrežama. Rimski klub je objavio da je povredu protiv Leccea zadobio i Henrikh Mkhitaryan.

Mkhitaryan je zadobio povredu bedra, a na jutrošnjim pregledima utvrđeno je da će van terena biti tri tjedna. On će propustiti utakmicu Europske lige protiv Wolfsbergera, te susret Serie A protiv Cagliarija.

Očekuje se da se Mkhitaryan na teren vrati nakon reprezentativne pauze, a to znači da ni izbornik Armenije neće moći računati na najboljeg igrača u sljedećeim utakmicama kvalifikacija za Europsko prvenstvo.