Na Tardiniju možda i najbolja utakmica sezone u Serie A

Serie A 30. ruj 201922:40 > 22:41
Alessandro Sabattini/Getty Images

U posljednjoj utakmici šestog kola Serie A Parma je u pravom trileru na Ennio Tardiniju svladala Torino 3:2.

Možda i najbolja utakmica ove sezone u Serie A. Bilo je svega, crvenih kartona, penala, pogođenih i promašenih, preokreta, a na kraju je Parma iskoristila činjenicu da je više od 60 minuta imala igrača više.

Domaćin je poveo već u drugoj minuti preko Kuluševskog, da bi u 12. izjednačio Ansaldi. U 29. minuti Bremer je dobio drugi žuti karton zbog igranja rukom, a Parma penal koji promašuje Gervinho. Torino to kažnjava i dolazi do preokreta u 43. minuti preko Belottija iz penala. U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela domaćin je izjednačio preko Corneliusa.

U drugom poluvremenu Torino se branio, a Parma sve do 88. minuti nije uspjela slomiti otpor gostiju. Tada Inglese pogađa za veliko slavlje domaćina.

Torino je osmi s devet bodova, koliko ima i deveta Parma.