Romano otkrio detalje: Redsi dogovorili novog napadača

Nogomet 11. lip 202216:15 > 16:16 0 komentara
Photo by Nick Tre. Smith Icon Sportswire via Guliver

Liverpool izgleda dovodi novog napadača, a s njime su navodno postigli usmeni dogovor.

Nakon što Liverpool Benfici da bankovna jamstva u iznosu od 80 milijuna eura (100 milijuna eura uz bonuse), Darwin Nunez preselit će se na Anfield i postati igrač momčadi koju vodi Jürgen Klopp, javlja to pouzdani izvor za transfere Fabrizio Romano.

Dodaje da će ugovor između 22-godišnjaka i Liverpoola biti potpisan na pet godina.

Klubovi su dogovorili odštetu i tu više nema nikakvih problema, a Darwin Nunez već ranije je ispregovarao osobne uvjete prelaska u Liverpool.

Nuneza su pratili Manchester United i Atletico Madrid, no sam je bio najviše zainteresiran za prelazak u Kloppovu momčad. Bude li u konačnici Liverpool za njega izdvojio 100 milijuna eura postat će najveći ulazni transfer u povijesti kluba.

U prošloj je sezoni Nunez zabio 26 golova za Benficu u prvenstvu, dva u Kupu te šest u Ligi prvaka.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!