Romano: Bivši igrač Uniteda dolazi u Tursku

Nogomet 8. ruj 202210:03 > 10:03 0 komentara
Reuters/John Sibley via Guliver

Bivši igrač Manchester Uniteda Juan Mata sletjet će tijekom dana u Istanbul kako bi potpisao za Galatasaray, javlja Fabrizio Romano.

Talijanski novinar tvrdi da je veznjak već dogovorio sve detalje suradnje s čelnicima turskog kluba te da mu sada preostaje samo formalni dio.

Mata će s Galatasarayjem potpisati jednogodišnji ugovor, a momčadi će se pridružiti odmah nakon Maura Icardija.

Španjolski nogometaš u klub stiže kao slobodan igrač jer mu je 1. srpnja istekao ugovor s Manchester Unitedom. Na Old Trafford je stigao u siječnju 2014. iz Chelseaja za 44 milijuna eura i punih osam godina nosio je dres Crvenih vragova.

Što se Galatasaraya tiče, oni su u ovu sezonu ušli vrlo ambiciozno i ​​već su doveli sedam igrača među kojima su Haris Seferović koji je stigao na posudbu iz Benfice i Dries Mertens koji je u Tursku stigao iz Napolija. Icardi i Mata uskoro bi se trebali službeno pridružiti momčadi.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!