‘Razgovarali smo s CR-om, problem nije bio novac’

Nogomet 28. ruj 202212:14 0 komentara
Martin Rickett via Guliver Images

Predsjednik Al-Hilala Fahad ben Nafel rekao je da je uprava kluba iz Saudijske Arabije u pregovorima sa napadačem Manchster Uniteda Cristianom Ronaldom.

Prema riječima čelnika kluba, Portugalca nije bilo moguće potpisati zbog zabrane registracije novih igrača

“Da, razgovarali smo s Ronaldom. Problem nije bio novac. Naš klub ima mogućnost potpisivanja ugovora sa svjetskim zvijezdama. Međutim, Centar za sportsku arbitražu zabranio nam je registraciju novih igrača”, rekao je Ben Nafel i nastavio:

“Nismo prekinuli pregovore s potencijalnim pridošlicama, već smo odgodili završnu fazu dok nam se ograničenja ne uklone.”

Mediji su ranije pisali da 37-godišnji Ronaldo ima unosnu ponudu iz Saudijske Arabije ‘tešku’ 240 milijuna eura za sezonu, ali da je odbio.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!