Willian se odrekao pustih milijuna za bijeg iz Arsenala

Nogomet 31. kol 20218:51 > 8:51 0 komentara
AP Photo/Rui Vieira

Brazilac Willian napustio je Arsenal i potpisao za klub u domovini, Corinthians.

Teška vremena vladaju u Arsenalu, nakon tri PL utakmice u novoj sezoni ne samo da nije osvojen niti bod, nego momčad još nije postigla pogodak, gol razlika je zastrašujuća za navijače Topnika – 0:9.

Navijače posebno boli činjenica da rezultata, a niti golova nema unatoč tome što je klub najviše potrošio u prijelaznom roku gledajući sve ekipe Premiershipa.

Kako je situacija teška i u svlačionici govori činjenica da je nakon samo godinu dana klub napustio Brazilac Willian unatoč tome što je na ugovoru imao još dvije godine. Zanimljivost je da se brazilski veznjak odrekao čak 23 milijuna eura plaće kako bi postao slobodan igrač i potpisao za klub iz domovine Corinthians.

Utorak je inače posljednji dan prijelaznog roka u Engleskoj.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!