Unitedova legenda zbog sinoćnjeg masakra završila u bolnici!

Nogomet 25. lis 202112:08 0 komentara
Robin Parker/CSM via ZUMA Wire) (Cal Sport Media via AP Images)

Šokantnih 0:5 u dvoboju Manchester Uniteda i Liverpoola teško je sjelo obožavateljima Crvenih vragova, a posebno jednom bivšem članu kluba.

Nakon utakmice se oglasio legendarni Unitedov bivši stoper Rio Ferdinand, koji poraz nije podnio baš najbolje, blago rečeno.

Objavio je fotografiju kako leži u bolničkom krevetu, ali nije otkrio razlog što se dogodilo pa je završio u šok-sobi.

“Ovih 60 minuta su me poslali u šok-sobu… Pobogu”, napisao je Ferdinand pa dodao:

“Ponekad rezultat nije onaj za koji smo se borili. Ponekad rezultati nije onaj koji smo htjeli. Sve je zbog nas, jer nema nikog drugog kog možemo okriviti. Navijači su još jednom bili sjajni. Zaslužuju više od ovog. Na nama je da to im to isporučimo.”

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!