Tottenham nudi Conteu ‘apsurdno’ veliku plaću

Premier League 3. lip 202117:58 0 komentara
REUTERS/Jennifer Lorenzini

Antonio Conte napustio je Inter nakon osvojenog naslova prvaka Italije

Za sada je Conte najveći favorit za klupu londonskog Tottenhama.

Pregovori o njegovom angažmanu su u toku i uskoro će biti jasno hoće li Talijan ponovno postati menadžer jedne ekipe iz Premiershipa.

Tottenham je spreman ponuditi nevjerojatan ugovor Conteu. Nude mu oko 20 milijuna eura po sezoni i vidjet ćemo hoće li do dogovora na kraju doći.

U Spursima bi najradije na klupi svog kluba vidjeli nekadašnjeg menadžera Mauricija Pochettina.

Foto: Dan Mullan/Getty Images

Međutim, PSG ga ne želi pustiti i londonski klub zbog toga razmatra angažiranje Contea.

Pregovori između Contea i Spursa bi veoma brzo mogli biti gotovi i izvjesno je da bi sjajni stručnjak mogao preuzeti Spurse.

Conte je od 2016. do 2018. godine vodio Tottenhamovog velikog rivala Chelsea sa kojim je osvojio i naslov prvaka, a pored Intera vodio je još Juventus, Italiju, Sienu, Atalantu i Bari.

Gdje god da je radio osvajao je trofeje i ostaje nam da vidimo hoće li to uspjeti i sa Spursima, naravno ako preuzme vođenje ovog kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!