Kane napušta Tottenham, ali ostaje u Premier ligi?

Premier League 22. ožu 202120:40 > 20:41
David Klein/Sportimage PUBLICATIONxNOTxINxUK SPI-0953-0021

Mediji u Engleskoj već danima pišu da je Harry Kane nezadovoljan u Tottenhamu, kao i da želi nastaviti karijeru u klubu u kojem bi mogao osvajati trofeje.

Prema posljednjim pisanjima otočkih medija, Manchester City je priliku da dovede kapetana reprezentacije Engleske čekao odavno i čini se konačno dočekao.

Vlasnik Tottenhama Daniel Levy nije rado za to da pusti prvu zvijezdu svoje ekipe tek tako, pa je odredio da će moći napustiti klub, ali samo za cifru od 120 milijuna funti.

Kako se cijeli svijet nalazi u ekonomskoj krizi zbog pandemije, svi gledaju da uštede što više, pa nije baš realno da će se klubovi utrkivati sa ponudama za sjajnog napadača.

Ipak i pored krize Manchester City se izdvaja kao klub sa ogromnim kapitalom, pa se može reći da ukoliko uprava kluba procijeni da je kupovina Kanea potrebna neće štedjeti novac.

Harry Kane ove sezone igra odlično, na 26 utakmica je postigao 16 golova i zablježio 13 asistencija, a ugovor sa Tottenhamom mu ističe 2024. godine.