Wolvesi i United podijelili bodove- rekord Wolvesa

Premier League 19. kol 201923:16 > 23:33
David Rogers/Getty Images

U zadnjoj utakmici drugog kola Premier lige, Wolverhampton i Manchester United odigrali su bez pobjednika

Getty Images Sport, Richard Heathcote

Sinoć se na Molineuxu odigrala posljednja utakmica drugog kola engleske Premier lige. Wolverhampton je ugostio Manchester United. Wolvesi su u utakmicu ušli nakon remija protiv Leicestera, dok je United na Old Traffordu s 4:0 Chelsea.

Bilo je stoga zanimljivo vidjeti kako će United reagirati protiv čvrste momčadi na gostujućem terenu i dobro su počeli. Nakon sjajne akcije Rashforda i Martiala u 27. minuti, potonji je zakucao loptu ljevicom pod gredu za 0:1. Wolverhampton je prepustio posjed Unitedu, bez neke ozbiljnije napadačke igre.

U nastavku su se stvari promijenile. Najprije je nakon slobodnog udarca Moutinha glavom vratnicu pogodio Jimenez, da bi u 55. minuti opet na asistenciju Moutinha, fantastičan dalekometni udarac uputio Ruben Neves i zabio za 1:1. U 68. minuti Paul Pogba je iznudio jedanaesterac koji je odlučio sam i izvesti, no Rui Patricio ga je pročitao i upisao vrhunsku obranu.

Do kraja se rezultat nije mijenjao pa su Wolverhampton i Manchester drugo kolo novog izdanja Premier lige zaključili miroljubivo, podjelom bodova. Tako je Wolverhampton postao prva momčad koja se vratila iz zaostatka i izbjegla poraz protiv Manchester Uniteda u tri premierligaške utakmice u nizu.