Liverpool pokucao Bayernu: Želimo tog igrača!

Premier League 13. kol 202019:55 > 19:57
Shaun Botterill/Pool via REUTERS

Liverpool je prvi put službeno stupio u kontakt s Bayernom iz Münchena zbog potpisivanja Thiaga, navodi se u izvještajima iz Njemačke.

Getty images/ Gonzalo Arroyo Moreno

29-godišnjak, koji je ovog ljeta povezan s prelaskom na Anfield, rekao je bavarskom klubu da ne želi produžavati trenutni posao u klubu, koji bi trebao isteći sljedeće godine.

S namjerom Alcantare da napusti klub u posljednjoj godini svog ugovora, Liverpool je iskoristio priliku da se raspituje o veznom igraču, prenosi Bild.

Navodno se Jurgen Klopp želi dogovoriti, ali dva su kluba još uvijek daleko u procjeni igrača.

Bayern traži 30 milijuna funti za igrača kojeg su u ljeto 2013. potpisali s Nou Campa za 21,6 milijuna funti, ali dopustit će mu odlazak ako mu se ponudi ponuda u iznosu od 27 milijuna funti.

Sam igrač imao je ambicije za nastup u Premier ligi, a može se reći kako se nada da bi prelazak na Anfield mogao biti dovršen.