Fantastični vratar pred Unitedom, problemi za De Geu

Premier League 16. ožu 202010:50 > 10:57
Jan Kruger Getty Images Sport

David De Gea već je dugo prvi izbor među vratnicama Manchester Uniteda, ali uskoro bi se stvari mogle promijeniti

Manchester United ponudio je novi ugovor golmanu Deanu Hendersonu.

Ovaj sjajni čuvar mreže brani fantastično za ekipu Sheffield Uniteda. Nakon sjajnih partija mnogo se spekulira o njegovoj karijeri, jer očigledno da na Old Traffordu još uvijek ne računaju na njega.

Zato ga žele drugi klubovi. Chelsea mu je navodno ponudio suradnju, ali United je odlučio odbiti napade svih i da Henderson i dalje bude pod ugovorom s njima.

Tako je rukovodstvo kluba s Old Trafforda 23-godišnjem golmanu ponudilo novi ugovor vrijedan 100.000 funti tjedno i na taj način ga žele vezati dugoročnim ugovorm.

Navodno na Hendersona u Unitedu računaju u budućnosti, jer je trenutno David de Gea broj jedan na golu Crvenih vragova.

Hendersonov aktualni ugovor ga veže s Manchesterom do 2022. godine, azanimljivo je svakako da nikada nije nastupio za prvi sastav, iako je već potpisao četiri profesionalna ugovora s njima.

Nigel Roddis/Getty Images