Poch je out, tko je sljedeći?

Lynne Cameron/Getty Images

Kriza rezultata mogla bi uskoro rezultirati novim otkazima na poziciji trenera u nekolicini engleskih prvoligaša.

Alex Morton/Getty Images

Unai Emery, Marco Silva i Manuel Pellegrini na rubu su otkaza nakon još jednog lošeg kola Premier lige za njihove klubove.

Španjolac na čelu Arsenala gotovo svako kolo zarađuje vrijeđanje navijača zbog loše forme, Topnici su tek osmi na prvenstvenoj ljestvici sa svega četiri pobjede u trinaest odigranih kola, a na kontu imaju 18 bodova. No, osmo mjesto danas sanjaju Silva i Pellegrini. Portugalac je, čini se, ispucao sve kredite kad je riječ o Evertonu koji usprkos silnim investicijama, činjenici da su jedan od najvećih potrošača u ligi kad je riječ o transferima i plaćama igrača, a sada pluta nadomak zone ispadanja. Posebice jer je u pripremi početak najveće investicije u povijesti kluba, izgradnje novog stadiona. Everton je tek petnaesti, samo četiri boda udaljen od pozicije koja vodi u drugu ligu.

Pellegrini, odnosno njegov West Ham još su i lošiji, prikupili su bod manje od Evertona. Čekičari imaju novac, dovode pojačanja, no rezultata i dalje nema. Čileanac je zamijenio Slavena Bilića prije manje od dvije godine, međutim uskoro bi mogao i on doživjeti Hrvatovu sudbinu.