Pochettino u Pariz dovodi Tottenhamovog braniča

Nogomet 14. svi 202121:59 0 komentara
Catherine Ivill/Getty Images

PSG je s Neymarom riješio novi ugovor, trakavica s Mbappeom još traje, ali Parižani aktivno sudjeluju i na tržištu.

Među nogometašima koje PSG želi je 28-godišnji desni bek Tottenhama Serge Aurier, a prvi čovjek kluba Nasser Al-Khelaifi je odlučio je osobno završiti posao.

Francuski mediji tvrde da je Al-Khelaifi obavio razgovore sa nogometašem iz Obale Bjelokosti i sada mu ostaje dogovoriti se s vodstvom kluba.

Aurier je već igrao za PSG, njihov dres nosio je od 2014. do 2017. godine kada je otišao u Tottenham.

Spursi su ga PSG-u platili 23 milijuna funti, a u Londonu nije imao trofejno razdoblje, iako je Tottenham igrao finala Lige prvaka i EFL Kupa.

Ukoliko se vrati, ponovno će igrati pod vodstvom Pochettina koji ga je vodio u Londonu.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!