Damir Kreilach dominira MLS-om

Nogomet 30. ruj 20219:50 > 9:50 0 komentara
Cal Sport Media via AP Images

Nogometaši Real Salt Lakea svladali su Los Angeles Galaxy 2:1 u susretu MLS lige čime su se popeli na peto mjesto ljestvice Zapadne konferencije.

Ponovno je najbolji igrač Real Salt Lakea bio 32-godišnji hrvatski nogometaš Damir Kreilach koji je na samom kraju prvog poluvremena postigao pogodak glavom za 1:0, dok je u 95. minuti asistirao Juliju koji je bio strijelac sjajnog gola vrijednog tri boda (2:1).

Inače, nekadašnji igrač Rijeke, Kreilach je zabio pogodak treću prvenstvenu utakmicu u nizu, odnosno, četvrti put u posljednjih pet nastupa.

S 12 pogodaka najbolji je klupski strijelac, ali se nalazi i visoko na kompletnoj MLS ljestvici strijelaca. Trenutačno je na diobi devetog mjesta i samo jedan pogodak je udaljen od četvrte pozicije.

Kreilach, rođeni Vukovarac, je nekada nastupao za mlade hrvatske reprezentacije do 19 i 21 godine. (H)