Ne može bez nogometa: Riberyju novi ugovor u Firenzi

Nogomet 6. lip 202111:30 0 komentara
Photo by Gabriele Maltinti/Getty Images)

Franck Ribery se jednostavno ne da u mirovinu.

Nekadašnjem francuskom reprezentativcu istekao je ugovor sa Fiorentinom, no kako pišu talijanski mediji, postoji velika mogućnost da potpiše novi.

Navodno Ribery želi ostati u klubu, međutim morao bi pristati na drastično smanjenje plaće, odnosno čelnici kluba su mu ponudili novi ugovor prema kojem bi umjesto dosadašnjih 4 zarađivao 2 miliona eura godišnje.

Međutim, i pored toga razgovori čelnika kluba i Riberyjevog agenta protekli su sjajno te će biti nastavljeni, a idućeg tjedna trebao bi pasti konačni dogovor.

Podsjetimo, u sezoni iza nas Ribery je za Fiorentinu u Seriji A odigrao 29 utakmica. Postigao je dva pogotka kojima je dodao i šest asistencija.

Ribery je u Fiorentinu stigao 2019. godine iz Bayerna čiji dres je nosio 12 sezona. Osim za ova dva kluba u karijeri je nastupao i za Boulogne, Ales, Brest, Metz, Galatasaray i Marseille.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!