Modrić: Ništa nije bolje nego biti igrač Reala

Nogomet 17. sij 20228:04 > 8:04 0 komentara
Guliver Image

Real Madrid je osvojio španjolski Superkuo. Luka Modrić je izabran za igrača utakmice, zabio je gol u 38. minuti za vodstvo 1:0.

Na konačnih 2:0 Reala povisio je Karim Benzema u 52. iz penala. Modrić je oduševio nastupom protiv Athletic Bilbaa u Rijadu. Već neko vrijeme priča se o tome hoće li Luka produžiti ugovor s madridskim klubom.

“Puno se priča o godinama u nogometu, ali ja s 36 uživam kao nikad prije. Trudim se na terenu, a ništa nije bolje od toga da ste igrač Real Madrida. Osvojio sam 18 titula u devet godina ovdje, nadam se da će ih biti još. Jesam li bolji nego 2018.? Ne znam, ne volim govoriti o sebi. Osjećam se dobro. Neka drugi govore. Predsjednik je to rekao? Hvala mu”, rekao je Modrić.

“Što se tiče produljenja ugovora, imam dobar odnos s klubom i želim da se on nastavi, siguran sam da ćemo lako naći opciju koja zadovoljava obje strane. Ne trebaju nam ni dvije minute da se dogovorimo. Ne želim sada o tome razmišljati, poznato je što želim, nadam se da i klub tako razmišlja.”

Nakon utakmice predsjednik Reala Florentino Perez istaknuo je kako su tu pobjedu Realu donijeli Luka Modrić, Karim Benzema i Thibaut Courtois.

“Bez ikakve želje da se hvalim… Njih trojica su najbolji igrači svijeta na svojim pozicijama. Modrić igra u zavidnoj formi koja je vrijedna osvajanja nove Zlatne lopte”, rekao je oduševljeni Perez.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!