Milan u 97. iz penala do boda na San Siru!

Nogomet 3. ožu 202122:46 0 komentara

Milan je opet neugodno iznenadio navijače, a poraza na San Siru spasili su se golom iz penala u 97. minuti.

Udinese je protiv Milana poveo golom Becaa u 68. minuti, da bi Rossonere poraza spasio Kessie golom u 97. minuti.

Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu, dok Mario Mandžukić nije konkurirao zbog ozljede.

Mario Pašalić igrao je od 63. minute u pobjedi Atalante 5:1 protiv Crotonea. Nakon prvih 45 minuta bilo je 1:1, Gosens je u 12. zabio za domaćine, a Simy u 23. za goste. Klub iz Bergama posao je riješio od 48. do 58. minute kada su zabili tri gola (Palomino, Muriel, Iličić). Konačnih 5:1 postavio je Mirančuk u 85. minuti.

Jurićeva Verona slavila je s 3:0 kod Beneventa golovima Faraonija i Lasagne te autogolom Foulona. Kod gostiju Pandur je ostao na klupi.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu, dok je Marko Pjaca priliku dobio od 82. minute u remiju Genoe i Sampdorije. Zappacosta je u 52. zabio za domaćine, a Tonelli je donio bod gostima u 77. minuti.

Cagliari je s 1:0 pobijedio Bolognu, dok je Roma s 2:1 slavila kod Fiorentine.

Sudac u prvom planu u Sassuolu

Sassuolo i Napoli su odigrali 3:3 i odličnom susretu punom tempa i prilika glavnu je ulogu u završnici nažalost odigrao sudac Marini. On je ukupno dosudio tri kaznena udarca, dva za domaće i jednog za goste, od toga po jednog za svaku momčad u samoj završnici. I dok je onaj za Napoli kojim su gosti poveli s 3:2 u 90. minuti bio nedvojben, dojam je kako je olako pokazao na bijelu točku za domaće u četvrtoj minuti sudačke nadoknade, a zatim je Sassuolo stigao do poravnanja.

Inače, Sassuolo je poveo autogolom Maksimovića u 34. minuti nakon ubačaja Bwerardija, pet minuta potom odličnim udarcem s distance poravnao je Zielinski, da bi domaći ipak otišli na odmor s vodstvom nakon što je Berardi u 45. minuti iskoristio kazneni udarac nakon prekršaja na Caputu.

Napoli je uspio poravnati na 2:2 u 72. minuti kada je Di Lorenzo s dva metra ubacio loptu u mrežu nakon odličnog prodora Insignea po lijevoj strani da bi u 90. minuti kapetan gostiju insigne iz 11-erca doveo svoju momčad u vodstvo nakon neopreznog prekršaja Haraslina.

Kontroverzna situacija dogodila se u četvrtoj minuti nadoknade kada se Haraslin bacio u kaznenom prostoru domaćih iako je bilo jasno kako ga Manolas nije gurnuo. No, sudac Marini još je jednom pokazao na bijelu točku, a siguran izvođač za 3:3 bio je Caputo.

Na ljestvici vodi Inter s 56 bodova uz utakmicu manje, Milan je drugi s 52, Juventus treći s 49.