Kalinić: Hajduk od toga ne treba bježati

Hrvatska 14. velj 202213:20 > 13:23 0 komentara
Sportklub

Nakon pobjede protiv Slaven Belupa 3:1, nogometaš Hajduka, Nikola Kalinić, otkrio je svoje dojmove.

Kalinić je definitivno najzvučnije pojačanje ovog prijelaznog roka u HNL-u.

“Na početku mi je bilo teško i čudno ponovno igrati ovdje, nakon 12 godina u svom gradu i klubu za koji navijam. Trebalo se naviknuti, ali hvala Bogu sve je dobro prošlo. Pobijedili smo za rođendan našeg Hajduka i nadam se da ćemo tako nastaviti dalje”, rekao je Kalinić za HRT.

Prilikom izlaska iz igre ispraćen je ovacijama 10 tisuća navijača na Poljudu.

“Srce mi je bilo veliko kao kuća.”

“Kad igraš za Hajduk, cilj je pobjeđivati. Tko god dođe na naš stadion, moramo dominirati. Klub poput Hajduka zaslužuje biti u vrhu i boriti se za naslov prvaka i pobjednika Kupa. Od toga ne treba bježati, to je pritisak s kojim se treba nositi. Veliki smo klub i normalno je da pobjeđujemo.”

Progovorio je i suradnji s Livajom.

“Ma nikakav problem, sve je to dobro. Komunikacija među nama dvojicom bit će još i bolja, jer ipak je ovo prva utakmica koju igramo zajedno. Nakon ozljede i pauze još imam problema s grčevima u 2. poluvremenu, ali polako ću uhvatiti pravi ritam.”

“Dobra smo ekipa, još ćemo biti i bolji. Međutim, ne živi se od stare slave, treba analizirati ovu pobjedu i već razmišljati o sljedećoj utakmici”, zaključio je Kalinić kojeg s Hajdukom u idućem kolu HNL-a očekuje utakmica s Hrvatskim dragovoljcem.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!