Još jedno poznato lice stiglo na Rujevicu

Hrvatska 20. lip 202216:51 > 16:52 0 komentara
HNK Rijeka

U ponedjeljak se pripremama Rijeke priključilo jedno poznato ime.

Radomir Đalović pridružio se riječkom prvoligašu u kojem će u idućoj sezoni imati ulogu pomoćnog trenera. Dobro raspoložen i nasmijan kao i uvijek nije skrivao oduševljenje pozivom. U redovima Rijeke upisao je 87 nastupa i zabio 37 golova.

“Poziv Rijeke se ne odbija, hvala svima na ukazanom povjerenju, presretan sam i teško mi je nešto više reći. Ovo je moj klub, ovo je moj grad. Tu sam da pomognem mojoj Rijeci, Draganu i Faustu, hvala Damiru Miškoviću na povjerenju”, rekao je Đalović po dolasku na Rujevicu.

Koja godina više na leđima nije odnijela ništa od prepoznatiljivog karaktera.

“Uživao sam u Rijeci kao igrač, Rijeka je uvijek bila moj klub i ovdje sam se uvijek odlično osjećao. Vjerujem da mogu puno pružiti i u novoj ulozi i još jednom hvala svima u klubu na prilici”, zaključio je Đalović.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!